Kto jest kochankiem Edyty Górniak?!

 To pytanie zadaje sobie wielu czytelników i fanów Edzi. Był już Bartosz Bodnar, później ktoś nieznajomy, w każdym razie to nie był aktor ani nikt z show-biznesu. Teraz są nowe fakty …


Od kilku dni menedżerem Edyty Górniak jest Rinke Rooijens, były mąż Kayah. Edzia od zawsze podobała się Holendrowi, a i on wpadł w oko Edycie. Informatorzy Faktu donoszą, że pomiędzy Edzią a Rinke coraz mocniej iskrzy.

Wśród znajomych Edyty i Rinkego aż huczy od plotek – świetnie dogadują się w kwestiach zawodowych, ale nie tylko. Jest pomiędzy nimi tzw. chemia – w ostatnich dniach spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Czy w tym czasie rozmawiają tylko o karierze Edzi i jej zawodowych planach? – zastanawia się Fakt.

Odkąd Górniak rozstała się z mężem, mogła liczyć na wsparcie przyjaciela Bartosza Bodnara . Ale podobno teraz to Rinke jest dla niej największym oparciem. Wiadomo, że niezwykle wrażliwej artystce w bezwzględnym świecie show-biznesu niezwykle trudno funkcjonować w pojedynkę. Przyjaźń z Rinkem jest więc dla niej niezwykle ważna nie tylko ze względu na jej sprawy zawodowe. Przy Rooijensie może czuć się spokojnie i bezpiecznie.– donoszą informatorzy.

Kto załatwił robotę Rooijensowi? Nikt inny a Darek Krupa, który gdy nie dawał sobie  rady już jako menedżer Edyty poprosił Rinkiego, by ten zaopiekował się jego żoną. I sie zaopiekował.

Popatrzcie na Edytę i jej nowego opiekuna
 Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.