Książkiewicz już po operacji

 Weronika Książkiewicz już jest po operacji na otwartym kręgosłupie.


Jak się okazuje, lekarze uratowali prawie życie Weronice, a dokładnie uratowali ją od życia na wózku.

Operacja została przeprowadzona w słynnnym Centrum Rehabilitacji STOCER w podwarszawskim Konstanciine-Jeziornie na Odziale Neuroortopedii.

Uraz u Weroniki ujawnił się podczas treningów do show Taniec z gwiazdami. Okazał się on tak poważny, że aktorka musiała zrezygnować z występu w programie i natychmiast zjawiła się w szpitalu. Przeszła szereg badań, położono ją na trzy osobowej sali , gdzie zaraz się zaprzyjaźniła z leżącymi tam paniami.

Wieczorem zeszła nawet z nami zapalić – zdradza jedna z nich. – To bardzo sympatyczna dziewczyna, wcale się nie bała…

Jej uraz polega na ucisku na rdzeń kręgowy, co zostało wywołane zwiększonym wysiłkiem fizycznym. Jak najszybciej trzeba było ustabilizować kręgosłup specjalnymi śrubami tytanowymi. Na szczęście Weronika jest młoda i ma silny organizm, więc szybko powinna z tego wyjść- czytamy w Fakcie.

Wczoraj rano rozpoczęła się kilkugodzinna operacja na otwartym kręgosłupie na odcinku lędźwiowym. Już dwa dni po zabiegu Weronika będzie pionizowana, a po tygodniu powinna już normalnie chodzić, a nawet tańczyć.

Ta operacja uratowała jej nogi, bez niej skończyła by na wózku.

I tak dziwne, że lekarze zezwolili jej na taniec z niedzielę, bo takie urazy mogą powodować natychmiastowy bezwład… – kończy nowo poznana koleżanka Weroniki z sali szpitalnej.

Zdrówka życzy Gadulek Weronice.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.