Książkiewicz i Latek w rozsypce!

 Miało być wesoło . A jest? le, bardzo źle.


Miało być jak w niebie. Ona młoda piękna dziewczyna, on starszy pan. Weronika była zakochana w Latku na zabój. Aktorka w końcu zaszła w ciąże. Jeszcze gdy była w ciąży, w tym związku chyba nie wszystko było dobrze.

 Przed świętami Bożego Narodzenia w wysokiej ciąży Weronika Książkiewicz sama pojawiła  się na dworcu Centralnym w Warszawie. Wsiadła w pociąg do Poznania i odjechała. Wtedy świadkowie zdarzenia widzieli dziewczynę zapłakaną. Sprawa szybko ucichła. Po nowym roku na świat przyszedł synek Weroniki i Krzyśka. On odebrał obydwoje ze szpitala , zabrał do domu.

Minęło miesiąc od narodzin dziecka. Oni ciągle się kłócą. Znajomi tej pary plotkują po cichu, że już niedługo się rozejdą.

Oni często się kłócą. Krzysztof nie jest czuły i opiekuńczy, raczej dominujący i narzucający swoje zdanie. Tak było przez całą ciążę. Myślę, że się rozstaną. Nawet rodziła w Poznaniu, a nie w Warszawie, gdzie mieszka, jakby nie wiedziała, czy będzie mogła liczyć na Krzysztofa – mówi znajoma z otoczenia pary.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.