Książkiewicz i Latek to już historia!

 Miała wyjechać tylko do mamy, by pobyć u niej z synem. Zostawiła jednak Latka a ta miłość to już historia.


Ostatnio wiele plotek pojawiało się na temat Weroniki Książkiewicz i Krzysztofa Latka. Począwszy od grudnia 2009 kiedy aktorka zapłakana stała na dworcu centralnym i czkała na pociąg do Poznania, gdzie mieszkają jej rodzice. Później narodziny syna. Latek odebrał Weronikę ze szpitala. Wrócili razem do Warszawy. Miał być piękny wspólny dom, nie będzie nic.

– Mówię to pierwszy i ostatni raz i tylko po to, żeby ukrócić wszystkie plotki i spekulacje. Nie jesteśmy razem. To jest zamknięty temat – powiedziała Weronika Książkiewicz podczas rozmowy z "Super Expressem". – Decyzję o rozstaniu z Krzysztofem podjęłam już kilka miesięcy temu – dodała.

Latek ciągle nie ma czasu dla Weroniki, jakimś cudem znalazł chwile, by odebrać ją ze szpitala. Na ty jednak się skończyło.

– Wszystko, co się wydarzyło w ostatnich miesiącach, bardzo zmieniło moje życie, a przede wszystkim bardzo zmieniło mnie. Wszystko wygląda inaczej, lepiej – dodaje Weronika. – Potrzebuję teraz dużo spokoju, wyciszenia, cały czas opiekuję się ukochanym Boryskiem. Nawet nie sądziłam, że tak świetnie spiszę się w roli mamy. Czerpię z tego ogromną radość. Tego uczucia nie da się do niczego porównać – mówi z radością w głosie.

Książkiewicz obecnie jest u rodziców w Poznaniu i to oni pomagają i opiekują się łodą mamą i wnuczki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.