Książkiewicz dostała mandat

 Nie ma tak łatwo, nawet ciąża nie usprawiedliwia by parkować nie zgodnie z przepisami.


Tak właśnie przydarzyło się Weronice Książkiewicz,  którą będąc w szóstym miesiącu ciąży zaparkowała gdzie się da i zapłacić musi za to 100 zł kary.

Weronika Książkiewicz na chwilę podjechała pod biuro Krzysztofa Latka. Zaparkowała na chwilę , mimo tego było za długo. Strażnicy miejsce za wycieraczkę zdążyli włożyć kwitek zwany dalej mandatem na kwotę 100 zł.

Weronika na widok karteczki za wycieraczką uśmiechnęła się włożyła karteczkę do torebki i odjechała. Dobrze, że nie wywaliła tak jak robią niektóre gwiazdy. Aktorka stara się nie przejmować takimi pierdółkami, wszak w jej stanie nie powinna się denerwować.

Wyciszam się, czytam książki, słucham Mozarta. Muzyka tego kompozytora dobrze wpływa na rozwój dziecka – mówi Weronika. – Generalnie muzyka klasyczna wpływa na logiczne myślenie, poprawę koncentracji, wzrost kreatywności, poprawę zapamiętywania – dodaje.

Widać Weronika wie jak zadbać o siebie i maleństwo, którego płci na razie nie chce znać bo lubi niespodzianki.

Nie chodzę do szkoły rodzenia, po prostu nie odczuwam na razie takiej potrzeby. Dużo czytam na temat ciąży, wychowywania dzieci, porodów – dodaje Weronika.

Oddychanie w końcu może ćwiczyć w domu z Latkiem a resztę wyczyta w książkach. Po co wydawać kasę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.