, , ,  

Ksiądz na jej widok ma porzucić celibat!

 Doda w szczegółach opowiedziała jak ma wyglądać jej suknia ślubna.


Doda coraz częściej mówi o ślubie  i coraz więcej szczegółów zdradza z nim związanych. Ale głównym tematem jest ciągle kreacja w jakiej pójdzie do kościoła albo na plażę, bo to właśnie miejsce wymyśliła sobie do zawarcia związku małżeńskiego z liderem zespołu Behamoth, Nergalem zwanym dalej Adamem Darskim.

Jeden ślub Dorota ma już za sobą, jednak nie ma kościelnego, gdyż jej poprzedni mąż już taki wcześniej zawarł z inną kobietą. Drugi przyszły małżonek jest przeciwny kościołowi, jednak dla ukochanej na pewne ustępstwa pójdzie. Jaka będzie suknia panny młodej?

Ma być zrealizowana jedna prosta idea
: meganietuzinkowo i wyzywająco – zapowiada. W grę wchodzi tylko i wyłącznie długość mini. Suknią będę chciała podkreślić mój indywidualizm i absolutną wyjątkowość. Jak pojawię się przed ołtarzem, to ksiądz, który będzie udzielał nam ślubu, ma na mój widok chcieć porzucić celibat.

Jeszcze wybór księdza a właściwie poszukanie tego co pójdzie na plażę i da im ten ślub. Bo do kościoła Nergal nie wejdzie.

Jedno jest pewne, ten ślub musi być inny i wyjątkowy.

Mam już za sobą jeden ślub, który odbył się w totalnej tajemnicy, więc w końcu chciałabym zrobić coś spektakularnego – zapowiada.

Jak wyjdzie? Już niedługo się przekonamy .


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.