, ,  

Kłótnie Dody i Majdana są wyreżyserowane

ImageJak donosi Show, złość Dody na wykorzystanie elementów jej wizerunku w reklamach prezerwatyw z Majdanem to część kampanii reklamowej.


Jak zauważył Show, zbyt wiele jest zbiegów okoliczności by myśleć, że Doda z Majdanem na prawdę się kłócą . Teraz magazyn podaje przykłady, na których zauważył, że kłótnie pary są celowe pod publikę.

Na początku tego roku Radek Majdan podpisał kontrakt z firmą produkującą prezerwatywy. Dziwnym zbiegiem okoliczności a tą samą firmą wcześniej współpracowała Doda.

Dalej- na jednym ze zdjęć reklamowych Radek eksponuje swoje ramię z wizerunkiem Dody. Na innym wyraz Dodaje został napisany czcionką, jakiej Rabczewska używa na swojej stronie internetowej. Artystka kipiała ze złości, ale… jednocześnie nadal widywano ją w towarzystwie Radka. Groziła sądem, ale – jak podkreśla gazeta – nie wyglądała na obrażoną.

Na całe zamieszanie wypowiedział się również pracownik firmy Taboo  – Do sądu z panią Dorotą na pewno nie pójdziemy. Trzyletnia współpraca z nią nigdy nie zakończyła się żadną awanturą. Mamy dobre relacje – mówi dla Show.

A poproszony o komentarz w sprawie kłótni byłych małżonków, dodaje: – Doda i Radek tak się umówili.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.