Krzysztof Ibisz w oświadczeniu do wszystkich Polaków!

 Jakiś czas temu tygodnik Wprost porównał Krzysztofa Ibisza do La Toy'i, z którą na pewno nie przypadkiem prezenter spotka się podczas nocy Sylwestrowej na placu Konstytucji w Warszawie.


Dlaczego właśnie do La Toy'i został porównany Ibisz? Na pewno z powodu wielu operacji plastycznych jakie tę parę łączy chociaż sam Ibisz zaprzecza by takie przechodził.

By uciąć wszelkie spekulacje na temat podobieństw do siostry Michaela Jacksona i  operacji plastycznych Ibisz na swojej stronie wydał oświadczenie do wszystkich Polaków.

Kochani!

Mówiąc wprost – There is no business like showbusiness (nie ma to jak showbiznes). Ale po kolei.. –  o ile każdy zrozumie. Jakiś czas temu tygodnik Wprost zaszczycił mnie okładką, na której wspólnie z La Toy'ą Jackson jaśniałem jako żywy przykład na to, co z człowiekiem może uczynić chirurgia plastyczna. Gdy ujrzałem ten subtelny fotomontaż, że się tak wyrażę, gul mi skoczył– nie dość że się odmłodził, to jeszcze wali słowami jak młodzieniaszek.

Różne rzeczy już o mnie wypisywano, następnie odwoływano, by je potem skorygować i często w finale przeprosić, a w paru przypadkach również zapłacić. Ale za przedstawiciela (przedstawicielkę) obu płci jeszcze nie robiłem..

Dalej pisze jak to Wprost trafiło w moment gdy Polsat pisał scenariusz o zaproszeniu kogoś sławnego powiązanego z Michaelem Jacksonem i trafiło …

Kto nią jest? La Toya Jackson .

Jak już wspomniałem – ja też tam będę. Na tej samej scenie.Fotografów Wprost informuję, że będzie można robić zdjęcia. W ogóle myślę, że tę tradycję można by kontynuować. Chętnie pojawiłbym się na okładce Wprost jako Krzysztof Obama, Angelina Ibisz albo Mister GaGa. Widzowie Polsatu byliby zachwyceni, oglądając te gwiazdy w Polsce, wkrótce po montażu na okładce WPROST– pisze dowcipnie. A ja przed Sylwestrem, oczywiście tradycyjnie, poddam się kilku operacjom plastycznym.

A teraz coś o nowym wizerunku Ibisza.

Po pierwsze, pójdę do fryzjera. cięcie włosów to poważna ingerencja w naturę, zmieniająca wizerunek. Jednak bez niej wyglądałbym jak spacerujący szałas.

Po drugie, ogolę się. Dzięki tej operacji nie pomylą mnie ze więty Mikołajem.

No i oczywiście – po trzecie, podpompuję moje usta. Robię to codziennie przy pomocy pompki rowerowej. Wentylek mam w prawym uchu.

Już dawno odkryłem, że sposobem na wszystkie dziennikarskie pomysły jest po prostu humor.

I właśnie dobrego humoru, zdrowia i miłości życzę Wam z okazji nadchodzących wiąt – Zakończył swój występ Ibisz.

Co za szczera wypowiedź. W końcu ktoś przyznał się, że robił sobie operacje plastyczne. Sam Michael zaprzeczał o takich nie wspominając innych gwiazd, na przykład Demi Moore, która pozywa jeden z magazynów do sądu o takie pomówienia. Najważniejsze by o nich mówiono!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.