Ibisz został sam na święta

 To miały być jego najcudowniejsze święta w rodzinnym gronie a wyszło co?


więta Ibisz planował ze swoją mamą i jego nową dziewczyną, asystentką Pauliną. Ale nic z tego nie wyszło. Ibisz odwołał wszystko dosłownie w ostatniej chwili! Swoim zachowaniem wywołał zdumienie rodziny i sprawił przykrość zafascynowanej gwiazdorem dziewczynie. Co się stało ?

Choć Krzysztof nie jest jeszcze rozwiedziony z Anną Nowak-Ibisz , w te święta nie miał zamiaru udawać, że wszystko jest w porządku. Mimo że bardzo kocha swego małego synka Vincenta zdecydował, że do świątecznej kolacji zasiądzie z rodziną swojej asystentki – pisał Fakt.

To miało być pierwsze spotkanie w tak dużym gronie. Oprócz mamy dziewczyny do Warszawy mieli przyjechać ukochani dziadkowie Pauliny. Wszyscy z napięciem czekali na ten wieczór. Mama i babcia młodej asystentki zajęły się szykowaniem wigilijnych potraw. Miało być pięknie i świątecznie… – czytamy dalej .

Ibisz wykonał jeden tylko telefon i odwołał wszystko. Powód? Prezenter nagle sobie przypomniał, że takie spotkanie zepsuje mu wizerunek medialny. Poza tym rzucił podejrzenia na kogoś z rodziny Pauliny, że ten doniósł mediom o całej świątecznej jego sytuacji. Wyobraźcie sobie jaką minę miała rodzina dziewczyny.

Wszyscy byli już przygotowani na to, że spędzą święta z mężczyzną, którym zafascynowana jest ich córka i wnuczka. Zwłaszcza dziadkowie Pauliny źle przyjęli tę wiadomość – było im bardzo przykro. W końcu po raz pierwszy mieli się spotkać z Ibiszem i do tego w tak wyjątkowym momencie.– donosi tabloid.

Sama dziewczyna też ma niekomfortową sytuację. Chciała być jak najbliżej swojego szefa , on sam już może być nie akceptowanym w rodzinie Pauliny po takim numerze jaki jej wykręcił.

A może postanowił ratować jednak swoje małżeństwo a Anną Nowak-Ibisz, od której jakiś czas temu się wyprowadził?
Nowy rok nam wszystko pokaże a Gadulek o tym napisze.


foto/Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.