, ,  

Gorzki jedzie po Pei(video)

 O co w tym właściwie chodzi?


Jeden z bardziej kontrowersyjnych raperów na polskiej scenie, a zarazem biznesmen Gorzki  – Krzysztof Gorzkiewicz, bez zahamowania krytykuje i ubliża twórczości i wpływowi na hip hop rapera Peji, faworyzując tym samym w swoim programie "Muzzzik", nadawanym przez ogólnopolską stację muzyczną aMazing stworzony przez członków Molesty zespół Parias.

Czy świadczy to o tym, że obiektywizm w polskich stacjach telewizyjnych spada na psy? Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, managment Peji ma dość ataków na poznańskiego rapera i planuje oddać nowo powstałą telewizję do sądu, to ciekawe zwłaszcza po tym, jak Peja po emisji programu podobno groził Gorzkiemu.

Peja próbuje naprawić swój wizerunek, po "wybryku" w Zielonej Górze nagrywając utwory dla mamy … w jego przypadku trochę to żałosne, ale PR dziś się liczy … Czy czeka nas zatem kolejny po Tede i Parias tzw. "diss" pomiędzy Gorzkim i Peją? Sprawa wydaje się ciekawa, zwłaszcza po tym co zrobił Gorzki z Gosią Andrzejewicz:

…w chwili obecnej rozmowa z nią przypomina rozmowę z wielką gwiazdą, do której moim zdaniem jest jej bardzo daleko … ja nie mam zamiaru rozmawiać z kimś kto wyżej mierzy niż się załatwia, dlatego też nie mam zamiaru z nią współpracować…

Znacie Gorzkiego?

{youtube}jE5pmGfHRiU{/youtube}

{youtube}eQn0umebd2A{/youtube}


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.