,  

Krzysiu, kto Cię pochowa ?

ImageRozwód Ibisza odbił się wielkim echem w świecie show-biznesu i nie tylko.


Na wieść o rozwodzie tak znanego prezentera  telewizyjnego duchowni zagrzmieli ! Jak Super Expres donosi, ks. Janusz Koplewski z parafii w Wisełce (Zachodniopomorskie) upomina szołmena, by się opamiętał, poszedł do spowiedzi, porozmawiał z księdzem i wrócił do żony.

Małżeństwo to rzecz święta – mówi wzburzony ks. Janusz Koplewski, gdy słyszy, że Ibisz porzucił żonę Annę Nowak. Czyżby popularność tak uderzyła mu do głowy, że znów chce się rozwieść? Przecież żony to nie chomiki, pieski, żeby je tak wymieniać – dodaje proboszcz.
To może się źle dla niego skończyć. Jak tak będzie wymieniał żony, to jako stary człowiek może w końcu zostać sam
– grzmi ksiądz.

 I tu przytoczył historie pewnego aktora, który miał kilka żon a i od przyjaciółek przy okazji nie stronił. Wszystkie sam porzucił a kiedy umarł nie miał go kto pochować .
Były problemy z zorganizowaniem mu katolickiego pochówku. Księża odmawiali. Dopiero kuria musiała wydać pozwolenie – opowiada proboszcz
 A i Ani też się dostało – Spróbuj mu przebaczyć. Macie przecież dziecko, syna. Nie możecie go krzywdzić.
Pani Ania zdaje się, że już wybaczyła Ibiszowi, że ją porzucił. – Moje uczucia do niego się nie zmieniły – powiedziała w rozmowie z Super Expressem. A tymczasem dziennikarz wyprowadził się od niej i ich synka Vincenta.
Wcześniej nie udało się mu małżeństwo z Anną Zejdler, z którą ma syna Maksa.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.