Kryzys w związku Marty i Adama?

ImageNa warszawskich salonach zrobiło się głośno od plotek, by w związku Marty i Adama był kryzys.


Marta nowy rok zaczęła od ciężkiej pracy na planie 3 części serialu Teraz albo nigdy, ma też wielkie plany co do pracy w teatrze. To właśnie on ma zawładnąć jej myślami i czasem w 2009 roku. I stąd aktorzy, którzy znają pracę w teatrze, powiadają, że tu niema miejsca na związek, przytoczymy powiedzenie Emilii Krakowskiej : Praca w teatrze to ciężka próba dla związku.
Plotka rodzi kolejną plotkę, więc według nich Marta ma dość życia pod kloszem Adama, który ma w planach objechać remizy w całej Polsce z pokazami tańca.

On już od dłuższego czasu chciał ją usidlić, mówił o ślubie. Jednak ona nigdy się do tego nie kwapiła. Tym bardziej teraz, gdy jej kariera rozkwita – mówią znajomi pary. – Adam ostatnio zaczął się obawiać, że Marta może go zostawić dla kogoś innego – dodają.

Adam wspominał w mediach o ślubie i dzieciach, ale nigdy nie wspomniał o datach. Nawet przekonał do siebie ojca Marty , który powiedział , że Adam i Marta są jak dwie połówki jabłka. Przymnijmy, że rodzina Marty nie była zachwycona związkiem z tancerzem.
Na to wychodzi, że są to tylko plotki zazdrośników.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.