,  

Kryzys w związku Dody?

Postawiła ukochanemu warunek.

Doda zaczęła nowy rok od nowej grupy wsparcia. Pożegnała jednego menadżera a na jego miejsce weszło aż sześć osób. Artystka od kilku miesięcy nie koncertowała. Jeździła po sklepach i sprzedawała przeceniona płytę. Jej kariera stanęła w martwym punkcie. Jednak to nie wszystkie kłopoty.

Jej nowy facet Błażej Szyszkowski szybko zdobył popularność u boku artystki. Polsat zaproponował choreografowi udział w show Get Go Dance. Doda jest zła i zapowiedziała, że jeżeli Błażej zacznie gwiazdorzyć ona odejdzie.

Dorota powiedziała Błażejowi, że jeśli tylko zauważy, że coś się zmienia, to odejdzie. Ona nie chce znowu przeżywać tego samego. Jeśli Błażej zacznie gwiazdorzyć, będzie to dla niej koniec. Poza tym on musiał jej obiecać, że jeśli wystąpi w „Get to Dance”, to program nie może zaważyć na pracy jaką wykonuje dla niej. To ona musi być na pierwszym miejscu – mówi Faktowi przyjaciółka gwiazdy.

Podobno dzięki piosenkarce wybił się w mediach były mąż Radek Majdan i Nergal. Historia lubi się powtarzać. Ile dajecie temu związkowi?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -2 (from 2 votes)

You must be logged in to post a comment.