,  

Krytycy nie pozostawili suchej nitki na Kac Wawa

Efekt (również ten trójwymiarowy) najwyraźniej musi być marny

Doda jako pierwsza wypowiedziała się niepochlebienie o filmie , do którego nagrała piosenkę. Później swoje słowa szybko odwoła i obiecała, że jeszcze raz się wybierze obejrzeć Kac Wawa. Poszła? Pewnie nie.

W ślad za piosenkarką swoje opinie o obrazie wydali inni

Przepis na sukces „Kac Wawy” wydaje się prosty: garść niewybrednych żartów, technika 3D, wykoślawieni bohaterowie grani przez znanych i lubianych aktorów polskiego kina (m.in. Borysa Szyca, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz i Romę Gąsiorowską) oraz reżyser (Łukasz Karwowski), który zapewnia, że będziemy mieć do czynienia z „szaloną i niegrzeczną komedią o przygodach czwórki przyjaciół w Warszawie – recenzuje Gazeta Wyborcza.

Polska podróbka (lub łagodniej: polska wersja) „Kac Vegas”, nawet jeśli twórcy zaklinają się, że to oni byli pierwsi. Efekt (również ten trójwymiarowy) najwyraźniej musi być marny – producenci premierę filmu zorganizowali, ale w ostatniej chwili postanowili wycofać się z zapraszania na nią dziennikarzy (pewności, że wszystkich, nie mam). Karygodne – przecież dzieło, które „śmieszy, bawi i moralizuje”, chciałby zobaczyć każdy.– ocenia film recenzent GW, Paweł T. Flis.

Ktoś widział już film?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.