Krupa u Wojewódzkiego

  Gośćmi wczorajszego odcinka Kuby Wojewódzkiego był Dariusz krupa i Otylia Jędrzejczak.


Tematem było rozstanie się Krupy z jego jeszcze żoną Edytą  Górniak. Wojewódzki pytał o to już właściwie co jest wiadomo, ale przede wszystkim czy faktycznie Krupa jest takim tyranem jak przedstawiła go żona. Kto powie , że jest?  Oczywiście nikt. Do tej pory Darek Krupa nie wypowiadał się w mediach o całej swojej sytuacji rodzinnej. Tym razem również nie był wylewny ale chociaż odpowiadał na zadane pytania tak lub nie.

Krupa nie był jednak dłużny Kubie i ciągle nawiązywał do związku Wojewódzkiego z Anną Muchą. Ten skutecznie odpierał ataki ale jedno co powiedział o Musze. Kiedy był z nią jeszcze w związku poszli na imprezę. Gdy Ania stanęła na parkiecie do tańca, wymiotła całe towarzystwo.

Mucha nauczyła się tańczyć dopiero jak się dostała do Tańca z gwiazdami i słusznie , że wygrała show- powiedział Wojewódzki.

Chociaż dla Nataszy Urbańskiej każdy ma szacunek, niestety  nie powinna znaleźć się w Tańcu z gwiazdami. Otylia Jędrzejczak początkowo też twierdziła, że powinna wygrać Urbańska, ale kiedy Wojewódzki przedstawił jej prawdziwe fakty, szybko zmieniła zdanie i podsumowała:  Dla mnie każda z nich jest wygrana.

Krupa pod swoje skrzydła wziął zespół Feel i Natalię Lesz. Jaki będzie efekt tej współpracy, juz niedługo się przekonamy.

Tak całuje się dwóch facetów!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.