,  

Krupa poddaje się zabiegom wyszczuplającym

Specjalnie dla niej zostały sprowadzone do Polski, która będzie robić jej serie zabiegów ProShock Ice podczas jej pobytu w Polsce

Joanna Krupa podobno nigdy nie ukrywała, że swoją sylwetkę zawdzięcza zabiegom wyszczuplającym, chociaż do tej pory jakoś mało o tym mówiono. Na czas pobytu w Polsce, Joanna Krupa będzie takie właśnie stosować, by zachwycać wszystkich swoją piękną figurą.

Specjalnie dla Joanny Krupy klinika Skin Clinic w Warszawie sprowadziła maszynę, która będzie robić jej serie zabiegów ProShock Ice podczas jej pobytu w Polsce – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” menedżerka Joanny, Małgorzata Leitner. – Ten zabieg jest już robiony na Zachodzie, do Polski zostanie sprowadzony na przyjazd Joanny do Warszawy. Joanna to jedna z niewielu gwiazd, która przyznaje się do stosowania zabiegów wyszczuplających – dodaje.

Modelka bardzo chciałaby zobaczyć cellulit Dody, która w jednym z wywiadów powiedziała: Przecież jestem idealna i najpiękniejsza na świecie. W ogóle jestem w sobie zakochana. Codziennie patrzę w lustro, zachwycam się sobą i tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jestem wspaniała.

Krupa nie wierzy w idealną sylwetkę piosenkarki .

– Jeżeli Doda tak myśli, to dobrze dla niej. Chciałabym zobaczyć ją na żywo, czy rzeczywiście jest taka od A do Z piękna.

Chcielibyście poznać wszystkie tajemnice ciała Doroty? Ona sama może ich nie ujawni ale może tak Maja Sablewska?

Michał Pieściuk / newspix.pl

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.