,  

Krupa odłożyła ślub!

 Nie ma czasu na poślubienie biznesmena Romaina Zago. Ma zbyt dużo pracy. Co on na to?


Joanna Krupa przyleciała do Polski by wziąć udział w castingach do nowego show TOP Model , który już jesienią będzie pokazany w naszej telewizji.

Dwa lata temu Joanna zaręczyła się z biznesmenem Romain Zago. W tym roku we Włoszech miał odbyć się ich ślub. Niestety, nie odbędzie się.

Jesteśmy już razem od ponad trzech lat. Zaręczyliśmy się dwa lata temu. Mieliśmy wziąć ślub w tym roku we Włoszech na wybrzeżu Amalfi w Positano, ale okazało się, że mam teraz dużo pracy – opowiada Faktowi Krupa. Na szczęście decyzja o przełożeniu ceremonii nie wywołała kryzysu w związku pięknej Polki. – Mój narzeczony doskonale to rozumie. Sam też jest zajęty biznesem. Powiedział mi, że jak będę gotowa, to wtedy zaczniemy przygotowania – tłumaczy Joanna.

Krupa twierdzi, że nie jest jeszcze gotowa na rodzinę i dzieci.

Mnie się nie spieszy. Nie jestem jeszcze gotowa na rodzinę i dzieci. Na razie kariera jest najważniejsza. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym roku znajdę czas na zaplanowanie ceremonii – wyjaśnia. I dodaje  Jeśli ślub będzie w Positano, to chcę wystąpić w czymś naprawdę eleganckim. Moja znajoma pracuje dla Very Wang, więc może wybiorę coś z jej kolekcji. Nie wyklucza też sukni od polskich projektantów.

Czytaj też:Aneta Piotrowska i Cheryl Cole miały tego samego faceta!
źródło: Fakt.plVN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.