,  

Krupa o występie Edyty Górniak! (zdjęcia)

 Mimo, że nie był zaproszony, wiedział, że jej koncert będzie doskonały.


W sobotę Edyta Górniak miała swój recital w Sopocie. Jej występ był genialny. Całą uwagę widzów jak i siedzącej na publiczności zwracała sama artystka. Nie trzeba było specjalnych stylizacji , które przyćmiły by jej talent. Nie trzeba było skandali, tego czego trzeba było to tylko jej śpiewu i to było. Nawet gdyby nie było filmików z przyjaciółmi, którzy opowiadali o Edzi, też nie ujęło by jej wielkości .

Przed rozpoczęciem się sobotniego festiwalu, reporter Faktu zapytał Darka Krupę, czy został zaproszony na koncert swojej byłej żony. Krupa odpowiedział, że nie i nie wie nawet czy przyjdzie, bo będzie akurat w pracy. Ale…

Nie wiem jaki jest scenariusz koncertu, mam nadzieję, że koncert będzie znakomity. Edyta jest wspaniała, więc mam nadzieję, że koncert będzie… długo o nim nie zapomnimy. Nie dostałem żadnej propozycji wspólnego nagrania czegoś, widać musiało tak być – powiedziała w krótkim wywiadzie Krupa.

Prawda, że słodka wypowiedź? Widać było zmieszanie na twarzy Darka i chyba wzruszenie.

Jedno co nam się nie podobało, to nietakt Piotra Kupichy, który wtrącił się w rozmowę, która jego nie dotyczyła ale chyba szybko się zorientował i zaraz uciekł sprzed kamery .

Czytaj też: Ekscytujący półfinał "Tańca z gwiazdami
"
źródło: Fakt.pl


Piotr Podlewski / Agencja Mazur

Piotr Podlewski / Agencja Mazur

Piotr Podlewski / Agencja Mazur

Piotr Podlewski / Agencja Mazur

Piotr Podlewski / Agencja Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.