,  

Krupa o Górniak: Ona skończy jak Villas!

Fotoszok.pl
To szokujące wyznanie bez wątpienia stawia wielokrotnie oskarżaną o rozpad swojego małżeństwa Edytę Górniak w innym świetle.

W programie Express Silesia na antenie telewizji TVS Silesia, prezenterka – Patrycja Tomaszczyk-Kindla gościła młodą wokalistkę Hanię Hołek oraz specjalistę ds. wizerunku – Dawida Koczy, który z branżą mediową związany jest od 10 lat. Tematem przewodnim programu były trudności – z jakimi może się zetknąć młoda osoba starająca się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej.

Dawid zaistniał w polskim show-biznesie dzięki udziałowi w programie Michała Wiśniewskiego: „Jestem Jaki Jestem”. W programie tym doszedł do ścisłego finału, pokonując po drodze setki kandydatów. W finale wywalczył 3 miejsce.” Wystąpił gościnnie na płycie zwycięzcy programu Maćka Starnawskiego, wykonując piosenki: „Tylko Ty” oraz „Schyłek lata”. Później pojawiały się pojedyncze informacje o kolejnych projektach Dawida m.in. swoją pomocną dłoń zaoferowała mu projektantka Eva Minge. Z czasem jednak Dawid rozpoczął pracę w mediach, odpowiadając za strategie promocyjne i marketingowe polskich i międzynarodowych marek, a także stanął po drugiej stronie artystów – zajmując się ich promocją.

Dawid stwierdził w programie, że mógłby zostać nazwany „dzieckiem niespełnionych obietnic” – w związku z tym, że wiele z tych projektów nie doszło do skutku i kończyły się tylko na pustych deklaracjach. Jedna z nich dotyczyła Dariusza Krupy, który zaproponował mu wyprodukowanie płyty – jeszcze kiedy tworzył „szczęśliwe”, jak się wtedy wydawało, małżeństwo z Edytą Górniak.

„Pamiętam, że jako młody człowiek,  będący u progu swojej kariery zawodowej spotykałem różne osoby, które proponowały mi współpracę i wyprodukowanie płyty.  Wśród nich był także Dariusz Krupa, wówczas  mąż Edyty Górniak. Chciałbym tutaj podkreślić, że małe rzeczy decydują  o tym, czy chce się z kimś współpracować czy  też nie? A także czy ma to być autentyczna współpraca wynikająca z fascynacji muzycznych dwojga ludzi?
Kiedy spotkaliśmy się z Darkiem, siedzieliśmy i rozmawialiśmy. W pewnym momencie on opowiedział mi o tym jak był z Edytą u dentysty i  jaka to była gehenna, ponieważ Ona zachowuje się jak małe rozkapryszone dziecko, i że na pewno skończy jak Violetta Villas! Pamiętam, że te słowa były dla mnie  niczym uderzenie obuchem w głowę i tak bardzo czułem się zażenowany, że nie  mogłem uwierzyć, iż ktoś może tak mówić o swojej żonie, najbliższej osobie u swego boku”.

Szkoda, że Darek nie potrafił, na ówczesny czas przewidzieć swojej obecnej sytuacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.