,  

Krupa o Górniak – Ani razu nie odwiedziła syna!

Ciąg dalszy wojny byłych małżonków

 

Wypadek syna Edyty Górniak i Dariusza Krupy to chyba okazja by byli małżonkowie wygarnęli sobie jeszcze więcej co do siebie czują. Jedno drugiemu wytyka błędy, oskarża o niedopilnowanie i nie dbanie o syna Allana.

Górniak twierdzi, że tylko ona troszczy się o bezpieczeństwo Allanka.

Sama chodzę z Allanem na ekstremalne sporty, wyścigi, ścianki wspinaczkowe, on bardzo lubi kaskaderkę… Tylko że wtedy jestem wręcz nadopiekuńcza wobec niego, ma zabezpieczenia i kaski, ciągle powtarzam, by uważał, chodzę wokół niego – mówiła niedawno Edyta w rozmowie z Faktem. Gdyby coś tak złego wydarzyło się pod moją opieką, to nigdy nie wybaczyłabym sobie! Jak to jest, że na ściance nic mu się nie dzieje, a na zwykłym placu zabaw był taki wypadek…?

Dariusz Krupa cieszy się, że jego była żona w końcu coś zaczyna rozumieć, jednak oskarżenia jej odpycha i kto wie , czy nie złoży wniosku do sądu i wyłączną opiekę nad dzieckiem

Cieszę się, że Edyta zaczęła zwracać baczną uwagę na to, co dzieje się z naszym synem. To ważny przełom. Mam nadzieję, że z należytą troską zajmie się teraz Allanem w chorobie – zrezygnuje z oddawania go pod opiekę nieznanych i niekompetentnych osób, przestanie pokazywać naszego syna publicznie w późnych godzinach wieczornych, ograniczy kontakty z fotoreporterami i tak ułoży obowiązki zawodowe, by móc choćby poczytać dziecku do snu – wylicza w rozmowie z Faktem.

Sytuacja, w której po operacji, ani razu nie odwiedziła syna przebywającego w moim domu, nie ma prawa się powtórzyć. Mam też nadzieję, że moja była żona z pokaże mi wreszcie dom i pokój, w którym pod jej opieką przebywa nasz syn, oraz udostępni mi swój numer telefonu. Zdrowy rozsądek powinien zwyciężyć niepotrzebne emocje. Trzymam za to kciuki. Stan zdrowia mojego syna jest pod stała kontrolą lekarzy i moją. Mam nadzieję, że Edyta dopilnuje wszelkich zaleceń specjalistów i będzie sumiennie kontynuowała leczenie Allana, tym bardziej, że wie, iż  będę stale kontrolował jej działania w tej kwestii. Zdrowie i bezpieczeństwo naszego syna są dla mnie najważniejsze.

Myślicie, że Górniak jeszcze odpowie?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.