,  

Krupa o Górniak- Nadal jest dla mnie bardzo ważna..

ImageDariusz Krupa opowiedział o swojej żonie i o rozwodzie Gali.


Wywiad jakiego udzielił Krupa zupełnie odbiega od tych jakich udziela jego żona. Mówi o Edycie ciepło ale też powściągliwie. Jak przystało na prawdziwego faceta, nie pierze brudów rodzinnych publicznie.

Nadal jest dla mnie bardzo ważna… – mówi w pewnym momencie.

Wywiad nie tylko był o Edycie Górniak i ich wspólnym pożyciu. Muzyk opowiedział tez o sobie co robi, ale najbardziej wzruszające chwile dla niego jest temat właśnie o jego żonie. O czasie, kiedy spędzał go wspólnie z Górniak. Dziennikarka zapytała czy dobrze jest być ciągle  razem?

Wydaje mi się, że niedobrze. Każdy z partnerów powinien mieć swoją świątynię, do której może ewentualnie zaprosić drugą osobę. Trzeba mieć swoje życie, pasje, bywać w świecie. Ale to musi być naturalne. Nie powinniśmy się do niczego naginać i postępować wbrew sobie. Trzeba robić to, co się czuje, nie udawać. Po moich doświadczeniach wiem, że jeżeli partner ma potrzebę od nas odpocząć, powinniśmy mu to umożliwić. A jeśli coś ma się zepsuć, to się zepsuje, bez względu na nasze starania. Najgorzej jest wtedy, gdy pojawia się ktoś trzeci, kto robi wszystko, by odebrać nam ukochaną osobę…

W wywiadzie jest też kawałek o tym jak syn Allan przeżywa rozstanie się rodziców. O tym możecie przeczytać w Gali .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.