Krupa nigdy pierwsza nie przeprasza

Michał Pieściuk / newspix.pl

Narzeczony modelki pierwszy przeprasza, chociaż nie jest niczemu winny.

Jak sobie wychowała faceta Joanna Krupa pochwaliła się Faktowi. Modelka twierdzi, że nigdy swojego narzeczonego Romaina Zago nie przeprasza, nawet wtedy kiedy ona jest winna.

– Nigdy pierwsza nie wyciągam ręki, on zawsze to robi. Nawet gdy wiem, że to jest moja wina, to zawsze go ignoruję i później sam przychodzi – śmieje się modelka w rozmowie z Faktem.

Para jest razem od czterech lat, jednak ze względu na pracę ciągle mieszkają osobno. Potrafią nie widywać się wiele dni a mimo tego dochodzi między nimi do awantur.

– Jesteśmy ze sobą już tyle czasu, więc to normalne, że się czasami pokłócimy. Nie odzywamy się do siebie pięć minut, a potem wszystko jest ok. Najdłużej byliśmy na siebie obrażeni… dzień – mówi Faktowi Joasia.

To przeważnie chodzi o małe głupoty. Moja mama zawsze się z nas śmieje, mówiąc, że mamy takie problemy, że każdy chciałby tylko takie mieć – dodaje.  – Niektórzy są tacy, że jak jesteś z tą osobą jakiś czas, to wiesz, jaka ta osoba jest. I ja wiem jaki jest Romain. Wystarczy, że zaczekam, to on sam przyjdzie do mnie i mnie przeprosi – dodaje.

Czy po takim wywiadzie nadal będzie taki uległy?

Zobacz też:Herbuś wycałowana przez fana.

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.