Krupa nie odda syna Górniak!

ImageTeraz się zacznie, Krupa nie ma zamiaru oddawać syna swojej żonie Górniak.


Rozwód pary zbliża się wielkimi krokami.  Zarówno Darek jak i Edyta ciągle wyrywaaą  sobie Allanka z rąk, każdy z nich chce się nim opiekować.  Darek zapowiada, że nie odpuści syna żonie.

Darek strasznie martwi się o Allanka. Chłopczyk bardzo przeżywa tę sytuację. Raz jest z mamą, raz z tatą – mówi znajomy pary, który chce pozostać anonimowy. – A to nie jest dla niego dobre.

Mimo, że w Polsce zazwyczaj przyznaje się opiekę matce nad dzieckiem, Darek chce walczyć z tym faktem i zapowiedział, że łatwo nie odda syna.

Ważne jest dobro małoletniego. Biegli z zakresu psychologii zbadają więź Allanka z rodzicami i ocenią, przy kim powinien pozostać – mówi Super Expressowi Piotr Ostrach, były sędzia okręgowy, a dziś doradca medialny. – Gdybym w tym temacie doradzał Darkowi, to sugerowałbym jak najszybsze wniesienie pozwu z wnioskiem o orzeczenie winy pozwanej – dodaje Ostrach.

Tak więc ma podpowiedź krupa od samego sędziego, czy skorzysta z niej? Górniak już powinna drżeć. Bo kto wie czy nie zostanie zupełnie sama i jeszcze będzie musiała płacić na malucha alimenty . A mogą być one wysokie.

– Uwielbiam obu małżonków, ale wiem, że dla dobra Allanka lepiej by było, gdyby jak najwięcej czasu spędzał z Darkiem – zapewnia Ostrach.

Ale o tym zadecyduje sąd.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.