,  

Krupa nie daje za wygraną!

Uważa, że noszenie futra jest bardzo złe!

Weronika Rosati ubrana w futro pojawiła się premierze Ślubów Panieńskich. Reakcja była natychmiastowa. Joanna Krupa od lat jest członkinią organizacji PETA. Może gdyby nie przyjechała do Polski, w ogóle by nie zauważyła ani Rosati ani innych, którzy takie futra zakładają na siebie. Rosati dała okazję modelce by ta jeszcze bardziej się wypromowała i jeszcze bardziej była sławna.  Weronika z kolei żąda od modelki przeprosin, gdyż jak twierdzi miała na sobie sztuczne futro, które o dziwo bardzo przypomina te prawdziwe i 10 tysięcy zł, które miały by być wpłacone na rzecz PETA.

Krupa nie odpuszcza i zamiast przeprosin i pieniędzy, jej menadżerka wystosowała oświadczanie.

Każda osoba promująca noszenie futer, w tym zwłaszcza osoba publiczna, dająca zły przykład innym, jest narażona tak ze strony Joanny Krupy jak i innych działaczy organizacji PETA na zdecydowana krytykę. Stanowisko modelki od lat jest niezmienne, uważa ona moda na futra za złą. – pisze Małgorzata Leitner.

P. Krupa skrytykowała osoby noszące prawdziwe futra i świadome cierpień, jakie te istoty przechodzą nim znajda się w czyjejś garderobie. Swoja drogą, publiczne odziewanie się w sztuczna sierść zwierzęcia przywodzi na myśl wtargnięcie zamaskowanego osobnika do banku ze sztucznym pistoletem. Można się potem bronić, ze to była tylko zabawka(!) ale chyba trudno się dziwić, że zostanie się obezwładnionym przez strażników i brzydko nazwanym przez ludzi a potem jeszcze żądać za to przeprosin(?)

I kto ma rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Krupa nie daje za wygraną!

You must be logged in to post a comment.