Krupa kończy współpracę ze swoją żoną!

ImageDariusz Krupa do tej pory zajmował się karierą swojej żony, był jej menedżerem oraz wydawcą, promował jej wizerunek w mediach. Teraz to się zmienia.


Edyta nie może już liczyć na współpracę ze swoim mężem, on już jej nie pomoże.  Po tym jak Górniak opuściła swojego męża i wydała oświadczenie dla mediów, on nie będzie się już wypowiadał w jej imieniu, Edyta musi znaleźć sobie kogoś innego , kto będzie spełniał takie funkcje.

Nie będę już wypowiadał się w imieniu Edyty, proszę kontaktować się już tylko z nią – powiedział Faktowi.

Jaką teraz zobaczymy Edytę w mediach? Wszystko się okaże jakiego menedżera sobie znajdzie. W jaki sposób ją pokaże światu. Jak do tej pory dzięki miłości swojego męża, od którego zależało dosłownie wszystko co zobaczymy na ekranie i co usłyszymy, Edyta była widziana jako piękna, miła, bardzo ciepła osoba. To Darek ustalał jakie wywiady będą przeprowadzane z jego żoną, ile minut i kiedy. Jak miałeś pytanie do Edyty, kontaktowałeś się z Darkiem. Ale to już koniec.

Dwa dni temu Edyta napisała oświadczenie do prasy o kryzysie w swoim małżeństwie i o sprawach zawodowych jakie łączą ją z mężem. Ich kontakty zawodowe ograniczą się tylko do spraw związanych z koncertami.

Pisaliśmy w poprzednim artykule , gdy Górniak wydawała oświadczenie, co na to Krupa, czy wiedział o tym. Teraz wiadomo, Edyta sama wydała oświadczenie , na konsekwencje długo nie trzeba było czekać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.