Krupa jest po dwóch zabiegach w Polsce

Michał Pieściuk / newspix.pl

Miała guza, groziła jej ślepota!

Wszystko przez zatoki, które spowodowały, że Joanna Krupa nabyła się guza. Groziła jej ślepota, w Stanach lekarze nie chcieli podjąć się zabiegu.

Gdyby nie polski lekarz, mogłabym nabawić się zapalenia opon mózgowych albo nerwu wzrokowego! W Stanach, gdzie codziennością jest to, że pacjenci wytaczają procesy na ciężkie miliony, jeśli coś pójdzie nie tak w trakcie ich kuracji, lekarze boją się leczyć rzadkie lub nietypowe schorzenia jak np. guz Potta w obawie przed komplikacjami i sprawą w sądzie. Więc mnie lekarz w Stanach przepisał lek na… alergię, zamiast potrzebnego antybiotyku. Przez to zaniedbanie mało nie straciłam zdrowia. Chciałabym, żeby amerykańscy lekarze brali przykład z Polaków. Nie wiem, dlaczego ludzie narzekają na polską służbę zdrowia – mówi Joanna Krupa.

Modelka jest już po dwóch zabiegach, czuje się lepiej i dalej pracuje nad programem Top model, Zostań Modelką.

Czuje się lepiej, jestem po dwóch zabiegach, wróciłam do zdrowia i jestem w trakcie nagrań do programu Top Model. Moje zdrowie nigdy nie miało wpływu na moją prace, priorytetem był i jest program w TVN, wszystko nagrywamy na czas.

Czyli szykuje nam się druga edycja ustawionego show Zostań modelką. Cieszycie się?

Michał Pieściuk / newspix.pl


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.