Krupa czuje się co raz gorzej!

ImageDariusz Krupa bardzo przeżywa swoje rozstanie z żoną a jeszcze oczernianie go przez nią, dobiło kompletnie.


Dariusz Krupa zaszył się w Milanówku w swoim domu i nie chce z nikim się  widywać i rozmawiać. Nie potrafi znieść sytuacji jaka go spotkała. A plotek na temat jego małżeństwa przybywa wszędzie, jak w mediach tak i w internecie.

 Na dodatek Edyta Górniak oficjalnie powiedziała i właściwie zwaliła całą winę za rozpad tego związku na męża. To go dobiło. Jej słowa z jednej strony niszczą jego psychikę a z drugiej jego wizerunek. Nie mówiąc już o bólu jaki mu sprawia każdą taką wypowiedzią.

Po publicznym ogłoszeniu Górniak, że wyprowadziła się od męża , Darek przestał reprezentować ją w mediach. Sam też ich unika.

Z Darkiem nie jest dobrze – powiedział nam ktoś z otoczenia muzyka.
 Fakt dodzwonił się do Krupy, chciał porozmawiać jednak usłyszał tylko te słowa.

Zostałem publicznie rozstrzelany. W ostatnich dniach jest mi naprawdę ciężko – powiedział tylko.  Jego słowa były przygaszone, a sam załamany.

Całe dnie chowa się w Milanówku, z nikim się nie spotyka. Jedynym ukojeniem jest jego synek,  który jest jego oczkiem w głowie.  Ciężka praca w jaką uciekł Darek nie pomaga by mógł zapomnieć o kobiecie, która była jego wielką miłością i chyba nadal jest.

On się boi, co będzie dalej, obawia się też wyssanych z palca rewelacji na swój temat, to go zupełnie przybija – mówi jego znajomy.

Obawia się że jeśli dojdzie do rozwodu, nie będzie miał już takiego kontaktu z ukochanym synkiem. A tego już by chyba nie przeżył…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.