,  

Krupa chce tańczyć z Maserakiem!

  TVN ma mniej roboty, nie musi starać się o gwiazdy, które miały by zatańczyć w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Teraz gwiazdy same się się zgłaszają.


Do TVN zgłaszają się kolejne gwiazdy, które chcą wziąć udział w XI edycji Tańca z gwiazdami. Tak zrobiła Joanna Krupa, która zrobiła furorę w Stanach Zjednoczonych w amerykańskiej wersji show. Jest tylko jeden warunek, jej partnerem ma być Rafał Maserak!

Krupa podobno w Stanach tańczyła najlepiej , tak zdecydowali jurorzy, jednak widzowie w sms- ach zdecydowali inaczej. Rafał miał by o wiele mniej roboty z taką tancerką . Krupa gdy zobaczyła Maseraka, jak on tańczy oszalała na jego punkcie i już kombinuje co zrobić by z nim tańczyć.

Chciałabym z nim zatańczyć – rozmarzyła się modelka w rozmowie z Super Expressem.

Już w przyszłą niedzielę finał X edycji show. Rafał chyba musi się ostro wziąć z Anią za treningi i dotrzeć jeszcze niedoskonałości. Wszak na niego czeka już słynna modelka pracująca w USA, która jest wymagająca i nie złamie  ją byle trening. Ale Joanna ceni sobie również dobre poczucie humoru u swojego partnera.

Musi mieć olbrzymie poczucie humoru – dodaje modelka.

Humoru akurat Maserakowi nie brakuje, tym bardziej, że ma dobrą passę. Pamiętacie jak był prawie na dnie? Niech korzysta z chwili, bo nie wiadomo co może stać się jutro. Los do niego się uśmiechnął!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.