KROSNY DVD (premiera)

Na półki sklepowe trafiło właśnie DVD Ireneusza Krosnego zat. ‘Too Funny For Words’ ,  to pierwsze DVD w katalogu artysty.

Na DVD Znajdują  najbardziej znane ‘skecze’, jak ‘Chirurg’, ‘Arnold’, ‘Miss Wieczorem’, ‘Matura’, ‘Królewna i Rycerz’ i wiele innych. Mistrzowsko prezentując unikatową gamę swoich umiejętności, Ireneusz KROSNY zaprasza widza do podróży przez karykaturę codzienności i spojrzenia na rzeczywistość mimochodem.

Do udziału w produkcji swojej pierwszej i długo wyczekiwanej płyty DVD zaprosił Grupę MoCarta. ‘Too Funny For Words’ to wybuchowa mieszanka wspaniałej rozrywki, w której jedynie Edyta Górniak zabiera głos!

Ireneusz Krosny jest bez wątpienia najpopularniejszym mimem w naszym kraju.

W 1992 roku rozpoczął zawodową działalność solową pod nazwą „Teatr Jednego Mima”. W sezonie 1995/6 Ireneusz Krosny wziął udział w trzech najważniejszych festiwalach komicznych w Polsce i bezapelacyjnie otrzymał wszystkie trzy Grand Prix. To otworzyło mu drogę medialną. Nagrał wiele programów telewizyjnych, w tym dwa cykliczne. W 1998 roku zdobył kolejne Grand Prix na pierwszej edycji  festiwalu komedii „Kataryniarze”. Występuje w wielu krajach Europy, Azji, Kanadzie i USA.

Jedną z najważniejszych międzynarodowych nagród jaką zdobył to „Critic’s Choice” amerykańskiej gazety artystycznej ‘Chicago Reader’ za najlepszy w tym czasie zdaniem krytyków spektakl w Chicago. Jako jedyny Polak został laureatem prestiżowej ‘Złotej Róży’ na Festiwalu w szwajcarskim Montreux w kategorii ‘The Best International Act’.

DVD Ireneusz KROSNY (feat. Grupa MoCarta) –  „Too Funny For Words!”

Wydawca: New Abra

Material zarejestrowano podczas występu w Teatrze im.J.Osterwy w Lublinie 29 czerwca 2011. Reżyseria Krzysztof Jaślar.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.