, ,  

Król i królowa disco polo (video)

Czyli jak rządzi Marcin Miller z zespołu Boys

Marcin Miller , od dawna uznawany za króla disco polo, ma teraz swoją królową. Razem z Evą Basta nagrali piosenkę Malyna, do której nakręcono właśnie teledysk w Giżycku na Mazurach

Atmosfera na planie była  gorąca, także za sprawą Agnieszki Orzechowskiej, która zagrała mały epizod w teledysku. Malyna błyskawicznie „wskoczyła” na pierwsze miejsca list przebojów i podoba się na koncertach,  wygląda na to, że już zastąpiła słynny przebój Marcina „Szlona” (uwielbiają  go Anna Guzik i Nina Terentiew). Muzyka disco polo od roku przeżywa prawdziwy renesans w Polsce, nawet VIVA POLSKA uruchomiła program Disco ponad wszystko, który okazał się hitem –    Eva Basta z wyglądu trochę przypomina Shazzę i chyba już zajęła jej miejsce.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Król i królowa disco polo (video), 10.0 out of 10 based on 2 ratings

2 komentarze Król i królowa disco polo (video)

  • Daiel

    Jestem zagorzałym fanem disco polo i wiem wszystko o nowosciach jak i starszych produkcjach, ale nie przypominam sobie aby chocby raz „Malyna” byla na 1 miejscu w listach przebojów. Dzięki polotv robią z tego hit na siłe. Bo utwór jest bardzo przeciętny. I dodawanie opisów ze Basta to królowa i ze zastąpiła Shaze ktora byla i jest kultową postacią to chyba grubo przesada. Niech najpierw nauczy sie spiewac to bede mogl przyjąć ja do 30 swoich ulubionych zespolow DP, bo jak narazie jest duuuuuzo niżej.

  • klaudyna

    to pojechałeś teraz na maxa ;)aż strach pomyśleć co w tej twojej 30 jest ,skoro Basta się nie mieści ???
    Realnie , jest w pierwszej 10 wszystkich wykonawców DP , ale o gustach się nie dyskutuje.

You must be logged in to post a comment.