Kret odchodzi, wraca Saleta

Okazuje się, że kontuzja Jarosława Kreta jest poważniejsza niż się wydawało. Z tego powodu musiał opuścić „dwójkowe” show „Gwiazdy tańczą na lodzie” a na jego miejsce ma powrócić Przemysław Saleta.


Jarek sam nie przypuszczał, że tak to się skończy. Od dłuższego czasu bolące ramię nie daje mu spokoju jednak myślał, że da radę. Niestety jego ukochana Agata Młynarska miała rację ostrzegając go przed udziałem w programie. Kret dopiero teraz wspomniał jej słowa „Uważała, że moja decyzja o starcie w tym programie jest nierozsądna. I ostrzegała: ‘uważaj, na siebie, żebyś się nie rozwalił’”. No i stało się. Poważna kontuzja uniemożliwiła mu dalsze występy mimo tego, że podczas ostatniego odcinka zyskał uznanie widzów i przeszedł dalej. Teraz jednak rezygnuje na rzecz zdrowia „Mam złamanie i guzka większego w kości ramieniowej. Od czasu wypadku codziennie chodzę na rehabilitację i czekają mnie jeszcze przynajmniej trzy miesiące rehabilitacji.” – mówi Jarek. Dlatego też poprosił producentów programu żeby na jego miejsce wskoczył powrotem Saleta.
„To przesympatyczny człowiek, ma duży dystans do siebie i bardzo dobrze mu idzie.” Niestety bokser w tej chwili jest nieosiągalny jednak wszyscy robią, co mogą żeby go o tym powiadomić.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.