Kraśko odzyskał prawo jazdy

ImageKraśko długo nie wytrzymał bez dokumentu zezwalającego na prowadzenie pojazdów mechanicznych , teraz może znowu usiąść za kierownicą swojego samochodu.


Jak szybko stracił prawo jazdy Kraśko tak szybko je odzyskał. Faktycznie ma dużo energii i do duszenia gazu i przekraczania prędkości, za które odebrano mu dokument tak do zdania egzaminu i odzyskania papierka.

Jak każdy egzamin tak i ten trzyma w napięciu.  Manewry po Warszawie nie są łatwe. Wielkie miasto, wielki ruch a i często nie brakuje wyścigów między kierowcami.  Jednak Kraśko jeździ po ulicach stolicy od lat tym łatwiejsze miał zadanie, chociaż bez nerwów się nie obyło.

Myślę, że każdy się stresuje podczas takiego egzaminu – powiedział w rozmowie z Faktem. – Byłem bardzo zdziwiony, gdyż ten egzamin bardzo różnił się od tego, który zdawałem dwadzieścia lat temu, wtedy jeszcze jeździło się maluchem – dodał prezenter.

O ósmej rano dziennikarz zjawił się na egzaminie teoretycznym. Po zaliczonym teście odczekał godzinę i już siedział za kierownicą auta egzaminacyjnego u boku egzaminatora. Sprawdzian jego drogowych umiejętności trwał około 40 minut. Prezenter był maglowany ze wszystkich ciężkich sytuacji na drodze. Na szczęście z batalii o nowe prawo jazdy wyszedł zwycięsko. Po dwóch godzinach od przybycia Kraśki do warszawskiego ośrodka egzaminacyjnego przy ulicy Radarowej, prezenter mógł z czystym sumieniem opuścić budynek. A już za około tydzień dziennikarz pożegna się z taksówkami, komunikacją miejską i zasiądzie za kierownicę swojego auta.
– czytamy w Fakcie.

I prawidłowo. To że jest osobą znaną nie znaczy, że będzie miał ulgi i fory, jak na przykład Doda, która wyprzedzała na trzeciego, pod górę, przecięła ciągłe linię , zepchnęła faceta do rowu i dostała za to 1 punkt karny i 100 zł mandatu.Foto 1

Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.