,  

„Kozyra podcina mi skrzydła” – Michał Szpak

Pan Robert jest na tyle niecierpliwy…

Robert Kozyra nowy juror Mam talent swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął od krytykowania celebrytów i gwiazd. Podczas zasiadania na krześle jurora na castingach w nowej edycji show, zdążył powiedzieć i dopiec kilku osobom, między innymi Kubie Wojewódzkiemu i jego podopiecznemu z X-Faktor Michałowi Szpakowi, o którym powiedział, że jego kariera zakończyła się już na samym początku.

Michał nie czekał długo na odpowiedź. Na swoim profilu Facebookowym odpowiedział Kozyrze w iści gwiazdorskim stylu, nie zapominając mu dopiec.

Jak widać Pan Robert jest na tyle niecierpliwy, że nie może powstrzymać się do jesieni, kiedy ukaże się moja debiutancka płyta, nad którą obecnie pracuję, jednocześnie trenując do „Tańca z Gwiazdami”. To chyba nie wróży najlepiej nowemu członkowi jury „Mam Talent”? Mimo wszystko trzymam mocno kciuki za Pana Roberta, aby podczas emisji programu na żywo wykazał się wybitną elokwencją i trafnymi ocenami przyszłych pretendentów do miana gwiazd show biznesu.

Michał w rozmowie z Dzień Dobry z TVN dodał, że Kozyra chce wykorzystać Górniak, Wojewódzkiego dla własnej promocji.

Mam nadzieję, że on sprawdzi się w jurorowaniu w „Mam talent”. Widziałem jeden odcinek – nie będę się wypowiadał na ten temat – powiedział śmiejąc się. Wygląda na to, że człowiek, który zaczął krytykować różne postaci, wchodząc do „Mam talent” chce pokazać, że istnieje. Chce wrócić do mediów. Dla mnie jest to neutralne, przyjąłem to obojętnie, dlatego że nikt nie ma prawa oceniać osoby, która jeszcze nie zdążyła wydać swojego albumu i już podcina się jej skrzydła.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.