,  

Kozyra nie chce być menadżerem Edyty Górniak

Ponad rok temu dostał taka propozycję, czym pochwalił się Faktowi.

Robert Kozyra i Edyta Górniak dawno temu byli kochankami. Para nie rozstała się  w przyjaźni jednak czas zaleczył rany. Nowy juror Mam talent pochwalił się Faktowi, że rok temu dostał propozycje zajęcia się sprawami zawodowymi piosenkarki a ta pdała od niej samej.

Edyta zaproponowała mi rok temu bym został jej menedżerem – mówi w rozmowie z Faktem Robert Kozyra. Mam inne plany, więc odmówiłem. Zresztą to nie byłby dobry pomysł. Edyta jest uparta i z reguły chce postawić na swoim. Myślę, że moje widzenie tego, co Edyta powinna śpiewać, jak szybko nagrać płytę, jakie teledyski wybierać i co mówić do prasy, mogłoby być dla niej trudne do zaakceptowania.

Kozyra co prawda wyprodukował jej piosenkę do filmu To nie tak jak myślisz, kotku, jednak na tym chce zakończyć współpracę z Edzią.

Fajnie, że jednorazowo razem zrobiliśmy piosenkę, która stała się sukcesem, ale pracując długofalowo, moglibyśmy razem eksplodować jak wulkan na Islandii mówi Kozyra. Moje widzenie zawodu menedżera jest zupełnie inne od tego, co zwykło się praktykować w Polsce. Menedżer to nie jest dla mnie ktoś, kto wykonuje telefony do gazet i odbiera sukienki z pralni.

Odpowiedział bardzo fachowo 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.