Kozyra dostał rolę w filmie

Kapif

I przyznaje, że jest drewnianym aktorem.

Robert Kozyra jest dziennikarzem i znawcą muzyki, nie ma nic wspólnego z filmem a mimo to dostał rolę w serialu Czas honoru. Kozyra przyznaje, że nie jest fachowcem od aktorstwa i gra z nim nie należy do najłatwiejszych.

Nie mam złudzeń. Wiem  że jestem drewnianym aktorem. Ale dobrze leży na mnie mundur – mówi w rozmowie z Faktem Kozyra, który w serialu TVP 2 wciela się w postać Ludwiga Fischera, nazistowskiego gubernatora Warszawy.

Gram zdecydowanie czarny charakter, a z racji tego, że mój bohater jest postacią historyczną, to nie ma mowy o tym, żebym starał się ją wybielić. Postać jest świetnie napisana, z jednej strony jestem bezwzględnym mordercą, a z drugiej podporządkowanym mamusi synkiem – tłumaczy aktor-amator.

– Najtrudniejsze jest dla mnie przejście z jednych emocji w skrajnie inne. Jeśli w jednej scenie mam być i miły, i okrutny, to jest to dla mnie pewien problem. Na szczęście gram ze świetnymi aktorami, którzy bardzo mi w tym pomagają – mówi. U boku Kozyry zagrają Jan Wieczorkowski i Piotr Adamczyk.

– Nie traktuję poważnie aktorstwa. Jest to dla mnie jedynie zabawa – zapewnia pan Robert.

W przeciwieństwie do widzów, którzy raczej nie chcieli by oglądać amatorszczyzny. Nie za to ludzie płacą miliony za abonament.

Zobacz też:Kinga Rusin wreszcie znalazła miłość! Zobacz

źródło: Fakt.pl

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.