Kożuchowska ma dość M jak Miłość

Kapif

Oświadczenie Łepkowskiej w sprawie, jest afera!

Małgorzata Kożuchowska miała dość bycia Hanką w serialu Ma jak miłość. Aktorka wydała oświadczenie jednak nie podała powodów rezygnacji  grania w serialu.

Szanowni Państwo! Po 11-stu latach grania w serialu „M jak Miłość” i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja… Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć.

Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie – dziękuję!

Dziękuję Ilonie Łepkowskiej – za stworzenie postaci, która zajmowała w moim zawodowym życiu bardzo ważne miejsce. Dziękuję Alinie Puchale i wszystkim scenarzystom – za to, że dbali by postać Hanki była wiarygodna, a jej losy ciekawe. Wiem, że nie było to łatwe! Dziękuję producentowi Tadeuszowi Lampce – za opiekę i wyrozumiałość dla moich artystycznych decyzji, które miały wpływ na tryb pracy w serialu.

Dziękuję redaktorom prowadzącym oraz dyrektorom TVP2 – za to, że pod ich czujnym okiem mogłam się rozwijać i spokojnie pracować.Za życzliwość i profesjonalizm, z całego serca dziękuję całej serialowej ekipie! Zawsze czułam Waszą akceptację! Byliście dla mnie wielkim wsparciem i mam nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję razem pracować!

Specjalne podziękowania kieruję do moich kolegów aktorów i reżyserów – za serce, wrażliwość, poczucie humoru! To był wielki zaszczyt móc z Wami pracować i szczęście móc się z Wami przyjaźnić!

Hanka Mostowiak i cała rodzina „M jak miłość” na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r.” Małgorzata Kożuchowska

Zobacz też:Mucha porwie ukochanego. Skąd?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.