Kożuchowska jest zła na Grazię

„Kompletny brak szacunku!”

Małgorzata Kożuchowska trafiła na okładkę Grazii, w której miała powiedzieć o niechciany in Vitro. Aktorka nie udzielała wywiadu magazynowi ani tez nie godziła się na umieszczanie zdjęcia na okładce. Magazyn zacytował słowa Małgosi z przed dwóch at, ta postanowiła wyjaśnić wszystko na Facebooku.

Dwutygodnik „Grazia”, piórem swojej dziennikarki, postanowił przeprowadzić analizę mojego życia prywatnego w kontekście macierzyństwa. Odbyło się to bez mojej zgody i wiedzy! (…) Jak widać dwutygodnik „Grazia”, nie potrafi tego uszanować. Mimo, że się znamy, nie stać ich na odwagę i telefon do mnie lub mojej rzeczniczki i pytanie o to, czy chcę zabrać głos w tej sprawie i czy w ogóle zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku na okładce „Grazii” w kontekście mojej wypowiedzi z 2011 roku dla VIVY. Jakby tego było mało, bezczelnie „ubiera się” to w formę wywiadu, a tezy podpiera informacjami pochodzącymi od osób trzecich.

Odczytuję to jako kompletny brak szacunku. I najzwyczajniej w świecie, po ludzku, jest mi po prostu przykro – dodała.

Słowa z wywiadu

Nie mam poczucia, że jeżeli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie. Nie leczę się i nie mam ochoty na In vitro. Niczego nie będę wymuszać na naturze, bez względu na to, czy jestem za In vitro, czy przeciw. Jeśli pojawi się dziecko, będziemy szczęśliwi. Natomiast na pewno nie cierpię z powodu tego, że nie mamy dzieci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kożuchowska jest zła na Grazię, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.