Kożuchowska dziennie zarabia 12 tys!

Jest najlepiej zarabiającą aktorką w Polsce

Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać na brak gotówki. Wszystko dzięki TVP2, która sowicie opłaca swoich aktorów. Jak dowiedziało się Twoje Imperium, Kożuchowska za jeden dzień pracy na planie serialu Rodzinka.pl kasuje 12 tysięcy zł, jej serialowy mąż, Tomasz Karolak 11 tysięcy.

Już niedługo Kożuchowska pojawi się w nowym serialu TVN, ciekawe ile tam zarobi za jeden dzień pracy.

Na początku kariery mieli po 3 tysiące złotych za dzień – przypomina w rozmowie z gazetą osoba dobrze znająca branżę. A dziś nawet 4 razy więcej. Skuteczny agent może wynegocjować stawkę kilkunastu tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. Więcej się nie da. Wiele zależy od tego, ile odcinków liczy serial. Jeśli kilkanaście, jest się o co bić. W telenowelach gwiazdorskie stawki zwykle nie przekraczają 6 tysięcy złotych. Ale bywa i tak, że grający  główne role dostają po 900 złotych, jeśli ich agent nie renegocjował dawno podpisanego kontraktu.

Na zarobki nie może też narzekać Borys Szyc, który na planie serialu Przepis na życie kasuje 10 tysięcy za jeden dzień pracy. Gwiazdy Rezydencji, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura, mogą liczyć na dniówkę w wysokości 7 tysięcy.

Dalej Artur Żmijewski, Anna Mucha i Małgorzata Socha, zarabiają  6, 5 i 4 tysiące złotych dziennie. To niewiele ale i tak bardzo dużo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.