,  

Kozidrak zostanie babcią

ImageBabcie w dzisiejszych czasach wyglądają co raz młodziej. Beata Kozidrak na babcie raczej jeszcze nie wygląda. Ale już niedługo nią zostanie.


Córka Beaty Kozidrak niedawno wyszła za mąż. Jak się spodziewaliśmy Kasia jest w ciąży a w maju powije synka. Cała rodzina jest z tego powodu szczęśliwa i już nie może doczekać się malca.

Jestem bardzo szczęśliwa – mówi Faktowi Beata Kozidrak. – Zrobię wszystko, aby pomóc córce, zwłaszcza tuż po porodzie. Moje życie zawodowe zostało podporządkowane przede wszystkim temu niezwykłemu wydarzeniu. Jedno mogę obiecać, będę rozpieszczać mojego wnuka! – zapowiada dumna przyszła babcia.

Dziadek Andrzej Pietras również nie ukrywa szczęścia.

– Bardzo cieszę się, ze zostanę dziadkiem. Długo na to czekałem. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się bez większych problemów – przyznaje pan Andrzej.

Kasia w wielkiej tajemnicy przed światem wyszła za mąż za Kamila Wyzińskiego członka zespołu Kashmir.

Bardzo się cieszymy z Kamilem, że zostaniemy rodzicami. Ten rok będzie dla nas wyjątkowy
– powiedziała przyszła mama.

Po urodzeniu dziecka Kasia nie ma zamiaru rezygnować z pracy.

Zamierzam powrócić do moich regularnych treningów, żeby szybko odzyskać figurę sprzed ciąży. Już miesiąc po porodzie, czyli w czerwcu zaczynamy grać pierwsze koncerty. Wydajemy również anglojęzyczną płytę w okolicach wakacji
– zdradza Faktowi.

Gratulacje składa Gaulek.pl przyszłej babci, mamie ,dziadkowi i tatusiowi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.