,  

Kozaczki Isabel

ImageKozaczki są dobre na każdą okazję jak i porę roku, według Isabel, kochanki Marcinkiewicza.


Okazuje sie, że kozaczki to codzienne buty dla Isabel. chodzi w nich zawsze. Zimą, wiosną latem, jesienią. I choć upał rozbiera innych , Isabel nie przeszkadza, że w butach jej stopy gotują się.

Mało tego, kozaczki towarzyszą jej na randki, doi kina, na spotkania z przyjaciółmi. Co kryje Izabela z Brwinowa w tych wysokich butach?

Taka piękna kobieta nie powinna odmawiać mężczyznom widoku swej zgrabnej stópki – protestuje stylista Robert Krupiński .

Hitem na ten sezon są letnie rzymianki – dowodzi Robert Krupiński. – To leciutkie sandałki oplatające nogi cienkimi paseczkami. Mogą mieć kilka wariantów. Model rekreacyjny np. ma płaską podeszwę, a wieczorowy jest na obcasie.
– Ale Isabel widać nie zna sie na modzie i nie zna czegoś podobnego. Gdzieś widziała u jakiejś kobiety kozaczki i sama wciągnęła podobne, zmieniając czasem fason, jednak nie ma wśród nich letnich fasonów.

Tabloidy sugerują, że chowa swoje piękne nogi, jednak może wcale nie są piękne? Może nie ma czego żałować nie widząc ich.

Z drugiej strony popatrzcie na Marcinkiewicza, jaki z niego gach sie zrobił. Jasna marynarka pod nią biały podkoszulek i niebieska koszula rozpieta tak by zwrócić na siebie uwgaę. Dżinsy bidrówki, obcisłe, czarne buty i … modne ciemne okulary. Pamiętacie go w szarych garniturach? Jak się odmłodził przy Isabel.
 Teraz ona koło niego wygląda jak… dopiszcie.

Isabel w lekkiej zwiewnej spódniczce i ciężkich kozakach!

Foto
Kozaczki 1
Kozaczki 2
Czym cieplej tym wyższe cholewy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.