Koterski nie będzie ojcem!

ImageKoterski ma wielki żal do Kuby Wojewódzkiemu, za rozpowszechnianie informacji o rzekomym ojcostwie Michała.


Michał miał już dość plotek o rzekomej ciąży jego dziewczyny. Podczas imprezy zorganizowanej z okazji 50. urodzin lalki Barbie, w rozmowie z serwisem Vipnews.pl, zdementował nieprawdziwe informacje na temat domniemanego ojcostwa.

To nie jest prawda, że będę ojcem. Moja dziewczyna nie jest w ciąży, a wszystkie informacje na ten temat są nieprawdziwe. Mnie to śmieszy, ale rodzinę mojej Moniki wcale. Dla mnie to jest normalne, że na mój temat preparuje się różne plotki. Przyzwyczaiłem się do tego i pogodziłem się z tym. Ale dla mojej dziewczyny, gdy dowiaduje się z gazet, że jest w ciąży to jest niesmaczne. Tym bardziej jeśli taki poważny dziennikarz jak Kuba Wojewódzki, z którym się zresztą znam, pozwala sobie, nie pytając mnie nawet o to, jaka jest sytuacja, pisać w poważnym piśmie coś takiego . Myślę, że to jest żenujące – powiedział Vipnewsowi Misiek.


Jej rodzina i ona sama są spoza tego świata, w którym ja się obracam. Nie rozumieją, jak on funkcjonuje. Dla nich to nie jest przyjemne. Oni są przerażeni. Mama Moniki pyta mnie, dlaczego wszyscy kłamią, bo nie rozumie tego
– wyjaśnia Misiek Koterski.

Kubie będzie głupio? Pewnie nie, takie informacje na niego działają pobudzająco. Zaraz coś wymyśli nowego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.