, , , ,  

Kosztowne gwiazdy

Obecnie, do jednej z najlepiej zarabiających gwiazd medialnych należy
Kinga Rusin.  Ta  dziennikarka za prowadzenie programu "Po prostu
tańcz" dostaje 80 tysięcy złotych miesięcznie.


Dodatkowo Rusin prowadzi program "Dzień Dobry TVN", za który ponoć
inkasuje 20 tysięcy złotych.  Prezenterka za reklamowanie firmy
ubezpieczeniowej dostała około 400 tysięcy złotych.

Doda za udział w odcinku show "Gwiazdy tańczą na lodzie" ma otrzymywać 18 tysięcy złotych. A że program ma  tych odcinków 11, piosenkarka zgarnie prawie 200 tysięcy złotych. Do tego dochodzą dość częste występy Dody, za które  bierze 25 tysięcy.

Swoje 5 minut święci obecnie młodziutka Edyta Herbuś, którą poznaliśmy  w ”Tańcu z gwiazdami”.  Edyta dostała 50 tysięcy złotych za reklamowanie produktów "Soraya. Niedawno brała udział w show "Jak oni śpiewają" w którym zarobiła również ok.  50 tysięcy złotych. Za występy w "Tańcu z gwiazdami" tancerka zainkasowała następne 10 tysięcy złotych. Edyta miała również epizod w serialu "Na Wspólnej", w którym zarobiła  30 tysięcy złotych.

Jedną z najdroższych obecnie gwiazd jest Małgorzata Foremniak.  Aktorka za poprowadzenie dwugodzinnej imprezy bierze 30 tysięcy złotych.

Agnieszka Dygant całkiem nieźle zarobiła za reklamowanie farb do włosów Garnier. Aktorka   zarobiła okrągły milion złotych za kontrakt.

Kasia Cichopek prowadzi imprezy  za 20 tysięcy złotych.

 Marek Kondrat za 800 tysięcy złotych  jest do wyłącznej dyspozycji ING Banku.

Kontrakt reklamowy Mariusza Maxa Kolonko, który reklamuje obecnie firmę ubezpieczeniową Liberty Direct szacowany jest na ok.  300 tysięcy złotych.

Małgorzata Kożuchowska co miesiąc zgarnia 58 tysięcy złotych za grę w serialu w "M jak miłość".

 Piotr Gąsowski, który  zastąpił Huberta Urbańskiego w roli prowadzącego "Taniec z gwiazdami" radzi sobie obecnie finansowo doskonale.  Jego kalendarz imprez jest już podobno przepełniony.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.