,  

Korwin Piotrowska też chwali płytę Dody

Mamy oto jedyną w Polsce, poza Rodowicz, gwiazdę, która nie żałuje pieniędzy nie tylko na stroje i lekarzy medycyny estetycznej...

Doda chyba może być z siebie dumna, chociaż dumy jej nie brakuje. Jej nowy album 7 pokus głównych spotyka się z dużym uznaniem, nawet tych, którzy do tej pory nie mieli o niej dobrego zdania.

Jako pierwszy pochwalił Dodę  i jej album były już narzeczony Adam Darski, teraz Karolina Korwin Piotrowska nie może wyjść z zachwytu o czym napisała na swoim profilu portalu społecznościowym.

To nie jest moja muzyczna bajka. Nadal uważam, że w wywiadach silikon pod czaszką hula, ale:

1. Mamy oto jedyną w Polsce, poza Rodowicz, gwiazdę, która nie żałuje pieniędzy nie tylko na stroje i lekarzy medycyny estetycznej, ale i na profesjonalną produkcję muzyczną. Trochę płyt w życiu słuchałam i tu słychać jedno- to świetna produkcja muzyczna. Nikt się za kieszeń nie łapał. Dano sobie czas, pieniądze i komfort pracy. Dążono do perfekcji. W czasach, kiedy płyty robi się na kolanie, bo wiadomo, że i tak zarobi się na koncertach- chapeau bas!

2. To jedyne wydawnictwo całościowe- jest koncepcja, pomysł, może kontrowersyjny, jadący po estetycznej bandzie, ale jest to JAKIEŚ. Wkurza, zastanawia, nie pozostawia obojętnym.

3. Zdjęcia do płyty, może z wyjątkiem tego z penisem, który jest jednak porno- koszmarkiem, mogłyby być w światowej prasie, np. typu „W”. Robią wrażenie. Liczy się pomysł. W tym samym czasie Gaga wydaje jakieś próchno, którego nie daje się słuchać do końca, leci w dół na listach przebojów mimo, że Gaga lata w ciąży i w trumnie i z macicą. Doda nauczyła się, że samo szokowanie jest dobre na jeden strzał.

4. Żeby nie było za słodko- elfickie klimaty są dla 12-letnich dziewczynek. Ołtarzyki też. Doda powinna jeszcze popracować nad angielskim…

5. Ale na koniec- Edyta Górniak…hm..a kto to jest? Na miejscu EG zabrałabym się do roboty.

6. Kurcze, aż sama się sobie dziwię, że to napisałam….Ale cóż. Tak uważam – napisała Karolina

Doda się załamie, w końcu chce być skandalistką na której nikt nie pozostawia suchej nitki a tym czasem , same pochwały?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.