Korwin-Piotrowska sama zrezygnowała z Top Model?

Wraca afera z macaniem…

Jakiś czas temu pisaliśmy, że TVN zrezygnował z Karoliny Korwin-Piotrowskiej jako jurorki w Top Model, gdyż ta nie chciała się podporządkować programowi. Dziennikarka miała być za gruba, nie mieściła się w kreacje , trzeba było szyć wszystko na miarę.

Taki wizerunek nie pasował do show o modzie. Karolina faktycznie nie wystąpi w III edycji programu, ale podobno sama z niego zrezygnowała. Powodem był Dawid Woliński, który obmacał jedną z dziewcząt.

Zaraz po finale Top Model poczułam ulgę. Wtedy pomyślałam, że nie chciałabym zakładać tego kostiumu po raz kolejny. Po pierwszej edycji byłam bardzo zadowolona, ale po drugiej było gorzej. Na mnie – dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest – wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka. Nie było na mnie pomysłu w tej edycji, a ja sama uświadomiłam sobie, że nie chcę być kwiatkiem do kożucha. Uświadomiłam sobie, że tam nie pasuję. W pierwszej edycji miałam zajęcia reporterskie i wtedy coś z tego wynikało. Ale w drugiej miałam świadomość, że nie mam wiele do roboty. Widzę obiektywnie, że pasowałam tam jak pięść do nosa. Dlatego uważam, że mój udział w trzeciej edycji nie ma sensu, no chyba, że wspólnie z produkcją będziemy mieli patent na to, co ze mną zrobić – powiedziała magazynowi Flesz Karolina.

Teraz Karolina napisze książkę o tematyce filmowej, wyda gazetę i będziemożna ją zobaczyć w Maglu Towarzyskim.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.