Korwin-Piotrowska pojechała po aktorkach z „Oh Karol2”

Kapif

Polskie aktorki cierpią w tym filmie na nadmiar kwasu w ustach, nadmiar sztucznych rzęs, nadmiar wszelkiego makijażu i niedomiar inteligencji, talentu i oraz urody, niestety.

Karolina Korwin Piotrowska krytykę ma we krwi. Od wielu lat prowadzi Magiel Towarzyski, zasiada w jury Top model a także ma swój program na TVN Style W kinie i na kanapie.

Na swoim profilu na Facebooku napisała co myśli o aktorkach i aktorach, którzy wzięli udział w komedii Oh Karol2. Jest na prawdę ostro.

Jeżeli chcecie przekonać się na własnej skórze, jak kiepskie są polskie aktorki grające kubłami jak w teatrzyku z 4 klasy, idźcie na „Och Karol 2”. Najlepsza z babek jest…Mucha, jedyna nie startuje w konkursie: mam leszy, młodszy tyłek od koleżanek, choc sztuczne rzęsy troche odrywaja uwagę od reszty. Polskie aktorki cierpią w tym filmie na nadmiar kwasu w ustach, nadmiar sztucznych rzęs, nadmiar wszelkiego makijażu i niedomiar inteligencj, talentui oraz urody, niestety. Faceci są w tym filmie OK. Adamczyk, Zieliński, Stelmaszyk- naprawdę w porządku. Śmiałam się raz. Sala pare razy zarechotała. wszystko trwa bite dwie godziny. Dłuuuugo. Za długo. To nie jest komedia. To nie jest komedia romantyczna. Nie wiem, co to jest. Na pewno producenci zarobią. Sam film – nie boli bardzo, po wyjsciu z kina nie ma sie mysli samobójczych, ale można kase wydana na bilet wydać z czystym sumieniem na coś innego[pisownia oryginalna] – napisała Karolina

Ciekawe co na to Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha, Kasia Zielińska i Marta Żmuda-Trzebiatowska?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Korwin-Piotrowska pojechała po aktorkach z „Oh Karol2”

You must be logged in to post a comment.