,  

Korwin-Piotrowska do Siwiec- „Milcz i bądź piękna”

Dziennikarka wspiera modelkę

Nie każdemu Karolina Korwin-Piotrowska kibicuje w dążeniu do celu tak jak kibicuje Natalii Siwiec. Karolina chwali Natalię za jej naturalność i uczciwość.

Nie wiem czy to była akcja przygotowana na spontan, ale robi wrażenie – ocenia na łamach Party. Nie trzeba było do tego Nergala jak Wodziance. Nie tarzała się na piasku ani na ściance jak Iwona Węgrowska. Po prostu usiadła i pokazała, że ma czym oddychać, a że wiedziała, jak się ustawić, bo jest modelką, to inna sprawa. Od dawna żadna Polka nie była tak lansowana przez zagraniczne media. Media gmerają w jej życiorysie i starych fotografiach. Wiemy, że ma psa, męża po ślubie w Las Vegas i rozmiar ubrań S. Myślę, że Kupisz za reklamę jego koszulek powinien ją ubierać dożywotnio. Gdy nasi politycy mamrotali coś pod nosem po tym, jak w BBC odradzano przyjazd do Polski, ona jako jedyna, już wtedy Miss Euro 2012, w zabawny sposób powiedziała coś ludzkim głosem. Albo raczej napisem na kształtnej piersi.

Ma jedno ale…

Niestety Siwiec lubi też mówić. Dobrze, że powiedziała – co jest niespotykane – o tym, co sobie poprawiła: usta i biust. Efekt estetyczny to kwestia gustu, może lubi, jak usta żyją własnym życiem. Jednak mam w związku z tym jedną uwagę: Bądź piękna i milcz. Niech Natalia robi karierę, a polskim dziewczynom i chirurgom plastycznym reklamę. Ale czasem milczenie jest złotem. Bo obraz mówi sam za siebie. I jest pięknie.

Faktycznie jest taka piękna?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.