, ,  

Kora jest tak zimną postacią, że kiedy spojrzałem jej w oczy, to od razu zamarzła mi w domu kolacja…- Skiba

Polsat

Fakt postanowiła przepytać gwiazd, co sądzą o show, jakie są nadawane w telewizji polskiej.

Kilka milionów ludzi zasiada w sobotni i niedzielny wieczór by poznać nowe przyszłe gwiazdy wyłonione przez siedzących jurorów. Fakt postanowił podpytać inne gwiazdy co myślą o  programach i jurorach.

Kora zamroziła mi kolację

Muszę przyznać, że show Polsatu „Must Be The Music” oglądałem tylko jednym okiem i chyba jest najsłabszym programem ze wszystkich, które proponują nam stacje. Kora jest tak zimną postacią, że kiedy spojrzałem jej w oczy, to od razu zamarzła mi w domu kolacja… Chyba tak nie powinno być, bo w tym programie występują przecież debiutanci i członek jury powinien im okazać odrobinę ciepła. Tego u Kory nie było widać. W dodatku chyba tylko w Polsce, jak komuś nie wychodzi na polu artystycznym, to od razu zostaje jurorem w telewizji. Podobnie jest z Mają Sablewską w TVN. Została jurorką i od razu uciekły od niej wszystkie gwiazdy – powiedział Skiba

To jury jest prawdziwe

Jury wygląda po prostu dobrze. Jest współcześnie, fajnie ubrane, bez przebieranek. Cała trójka jury jest prawdziwa, przynajmniej z ubrania. Jeżeli chodzi o realizację, to jest zrobione na światowym poziomie. Są w tym zarówno umiejętności i bezsprzecznie doświadczenie, w związku z tym jest to najlepiej ze wszystkich zrobiony program. Jest widoczna relacja pomiędzy jury, czyli mamy absolutnie rozbrajającego, przefantastycznego Mozila, mamy błyskotliwego, inteligentnego Kubę i mamy prześliczną Maję Sablewską, która jest absolutnie zdominowana przez obu panów. Przynajmniej intelektualnie. – powiedział Jacyków o X-Faktor.

Dlaczego to ma być „bitwa”?

Najbardziej w tym programie przeszkadza mi nazwa. Dlaczego to ma być bitwa, walka, a uczestników ma się pokonać, przewrócić i udusić, by wygrać? Nieskromnie powiem, że trzydzieści lat temu sam miałem podobny pomysł na program rozrywkowy, ale miał się nazywać „Otwarta kamera”. Teraz taki tytuł pewnie by nie przeszedł. Drażni mnie też fakt, że ogólnie we wszystkich programach najbardziej liczą się nie wiadomo dlaczego miażdżący uczestników jurorzy.– powiedział Daniec o Bitwie na głosy.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz też:Matt Pokora wygrał „Taniec z gwiazdami”

źródło: Fakt.pl

Polsat

Kapif

TVN

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.