,  

Koniec związku Liszowskiej i Serneke!

 Ola Serneke rzucił Joannę Liszowską! Aktorka nie ma szczęścia do miłości.


Miał być ślub nie ma nic. Znajomi Joanny Liszowskiej mówią, że Serneke rzucił Liszowską a ta zaszyła się w domu i nie może dojść do siebie. To już kolejny nieudany związek aktorki. Miał być ślub, szykowała już suknię i dodatki.

Liszowska zapadła się ostatnio pod ziemię. Omija wszelkie imprezy, zapewne chcąc uniknąć niewygodnych pytań o jej związek ze szwedzkim biznesmenem. Skoncentrowała się na pracy. Jak dowiedział się Fakt, przyjaciele artystki z warszawskiego Teatru Komedia bardzo się o nią martwią. Ponoć aktorka nie może pogodzić się z rozstaniem. Decyzja Oli o rozstaniu bardzo ją zabolała – donosi Fakt.

Joanna wiele poświęciła dla tej miłości. Nie chciała grać wielkich ról . Gdy tylko miała chwilę wolnego a tej jej w ostatnim czasie nie brakło, leciała do Szwecji do ukochanego. Ten jednak miał co raz mniej czasu dla niej. Ostatniego Sylwestra też spędzili osobno.

Pod koniec lutego, na długo wyczekiwanej premierze sztuki „Wydmuszka” w Teatrze Komedia, gdzie Liszowska gra główną rolę, Szwed również się nie pojawił. Fakt dowiedział się, że wówczas on aktorka nie byli już parą – czytamy na tabloidzie.

Czytaj też: apicki w szpitalu!
źródło: Fakt.plKapif/Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.