,  

Koniec związku Nergala i Dody?!

Kapif

Nie nosi pierścionka zaręczynowego, baluje po bankietach sama.

Media zauważyły, że Doda nie nosi pierścionka zaręczynowego, który dostała od Nergala . Ona sama twierdzi, że schudły jej palce i nie chce by ozdoba zsunęła się z palca. Jednak musi być coś na rzeczy. Dorota od dwóch tygodni jest wszędzie, gdzie coś się dzieje. Bywa na imprezach urodzinowych, bywa na rozdaniu nagród, na pokazach mody . W tym czasie Nergal siedzi sam w domu w Gdańsku i nabiera odporności po przeszczepie szpiku kostnego. Znajomi pary twierdzą, że oni już dawno ze sobą nie są.

Kiedy Doda i Adam wrócili z wakacji w Grecji (lipiec 2010 r. – red.), wiele osób z ich otoczenia mówiło wprost, że zakończyli tam swój związek. Jednak wtedy nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Nergal zachorował na białaczkę i Dorotę pierwszą o tym poinformował. Był w nią zapatrzony i bardzo wierzył, że wszystko się jeszcze ułoży – mówi informator Super Expressu , znawca rodzimego show-biznesu.

Lider zespołu Behemoth zakochał się w wokalistce we wrześniu 2008 r. podczas jej koncertu w Londynie. Przed rokiem podczas sylwestra Nergal padł na kolana i oświadczył się Dodzie. Ich miłość od początku była bardzo namiętna i żarliwa, a przede wszystkim niespotykana i przez to bardzo widowiskowa. A potem ta ich piękna i pełna determinacji walka z białaczką..- dodaje tabloid.

Czy para faktycznie już nie jest razem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Koniec związku Nergala i Dody?!

You must be logged in to post a comment.