, , ,  

Koniec wojny Wiśniewskich o dzieci

kapif

Doszli w końcu do porozumienia!

Ania i Michał Wiśniewscy czekają na moment kiedy na sali sądowej sędzia powie, że ich małżeństwo zostało w końcu rozwiązane. Para długo nie mogła dojść do porozumienia w sprawie dzieci, córek jaką mają ze wspólnego związku. Coś się jednak zmieniło, w końcu zaczęli się dogadywać.

Michał Wiśniewski wigilię tego roku nie będzie spędzał ze swoimi dziećmi.  O tym, że Xavier i Fabienne zasiądą do wieczerzy z mamą Mandaryną , było wiadomo wcześniej. Teraz okazuje się, że również Etienette i Vivienne nie będą mu towarzyszyć.

– Uzgodniliśmy wspólnie, że w tym roku wigilię dzieci spędzą z Anią i Martą. Mój Max będzie wtedy ze swoim tatą – mówi Faktowi nowa dziewczyna Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Idzik . Tę wersję potwierdza też Anna Wiśniewska. – Dziewczynki w wigilię jadą ze mną do domu, a drugiego dnia świąt zabiera je do siebie Michał – powiedziała Faktowi wokalistka.

W czasie świąt Wiśniewski pojedzie ze swoją nową ukochana w góry.

Wigilię spędzimy razem z bratem Michała, jego dziećmi i mamą. Natomiast nasze dzieci zabieramy w góry w drugi dzień świąt. Będziemy wszyscy razem jeździć na nartach – zdradza Dominika.

Jednak dzieci w przyszłym roku według uzgodnień rodziców, spędzą z ojcem.

Czy tylko na pewno? w ciągu roku może się wiele zmienić, może być ślub, może Dominika być w ciąży a może urodzi im się kolejne dziecko i wtedy dla dzieci z innego związku nie będzie już czasu?

Zobacz też: 30 lat Bajmu

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Koniec wojny Wiśniewskich o dzieci

You must be logged in to post a comment.